Jaroslav Sodomka - Zima u rybníka

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole J. Sodomka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1919-1975
Malíř. Vystudoval AVU v Praze ve Všeobecné a speciální škole O. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě, především krajině Vysočiny, zachytil krásu, obyvatele a přeměny mizejícího kraje. Vystavoval s posluchači AVU v Praze a horáckými umělci. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Východočeské galerie v Pardubicích.

101216. Zima u rybníka
Dražba ukončena:03.09.2023 20:56:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč