Jaroslav Vodrážka - Stromy v řadě u cesty v rovinaté krajině

Olej na plátně, 35x66 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1922.

799. Stromy v řadě u cesty v rovinaté krajině
Dražba ukončena:18.11.2013 13:57:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč