Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Zdrůbecký. Rám.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.
o autorovi: 1907 – 1991
Malíř. Studoval Státní grafickou školu v Praze a na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě a přírodním motivům. Pro francouzského nakladatele Paula Fauchera ilustroval knihy pro děti. Vystavoval s SVU Aleš v Brně.