Olej na plátně, 65x92 cm. Signováno vpravo dole J. Zdrůbecký 1934. Nerámováno.
Nejdelší strana: 92 cm
o autorovi: 1907 – 1991
Malíř. Studoval Státní grafickou školu v Praze a na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě a přírodním motivům. Pro francouzského nakladatele Paula Fauchera ilustroval knihy pro děti. Vystavoval s SVU Aleš v Brně.