Jaroslava Pešicová - Dáma s liškou

Lept, 58x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslava Pešicová 1972. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935 - 2015
Narodila se v Praze. Studovala AVU u prof. Sychry. Tvořila monumentální figurální kompozice. Spolupracovala s Marií Teinitzerovou na řadě tapiserií, které vznikly podle jejích návrhů. V roce 2003 získala Evropskou cenu za uměleckou a kulturní činnost od Evropské unie umění.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč.

70391. Dáma s liškou
Dražba ukončena:12.12.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč