Jaroslava Pešicová - Ikarův pád

Litografie, 83x48 cm. 20/50. Signováno vpravo dole Jaroslava Pešicová 1978. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír v kraji zvlněn.

o autorovi: 1935 - 2015
Narodila se v Praze. Studovala AVU u prof. Sychry. Tvořila monumentální figurální kompozice. Spolupracovala s Marií Teinitzerovou na řadě tapiserií, které vznikly podle jejích návrhů. V roce 2003 získala Evropskou cenu za uměleckou a kulturní činnost od Evropské unie umění.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč.

20282. Ikarův pád
Dražba ukončena:30.05.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč