Jaroslava Pešicová - Pohádkový motiv

Litografie, 40x63 cm, signováno vpravo dole Jaroslava Pešicová 1976, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1935 - 2015
Narodila se v Praze. Studovala AVU u prof. Sychry. Tvořila monumentální figurální kompozice. Spolupracovala s Marií Teinitzerovou na řadě tapiserií, které vznikly podle jejích návrhů. V roce 2003 získala Evropskou cenu za uměleckou a kulturní činnost od Evropské unie umění.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč.

12942. Pohádkový motiv
Dražba ukončena:11.10.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč