Nejdelší strana: 35 cm
Mědirytina, 16x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku Sadeler. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1570 – 1629
Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.