Jindřich Edel - Zátiší s bažantem a hroznem

Olej na plátně, 70x110 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Edel. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1872 - 1946

63392. Zátiší s bažantem a hroznem
Dražba ukončena:08.08.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 05.08.2021 12:38:56 7513