Jindřich Edel - Zima v podhůří

Olej na kartonu, 42x59 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Edel. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1946

304677. Zima v podhůří
Dražba ukončena:04.05.2020 20:13:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč