Jindřich Stehlík - Procházka Prahou

Olej na kartonu, 19x43 cm. Signováno vlevo dole J. Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Jindřich Stehlík
38288. Procházka Prahou
Dražba ukončena:28.11.2019 22:53:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč