Jindřich Vlček - Fronta u Odkolků

Akvarel, 32x44 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček 26.2. 1921. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1968
Malíř. Studoval na keramické škole v Teplicích, na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni u Myrbacha-Theinfelda a na AVU v Praze u H. Schwaigera. Bojoval v legiích v 1. světové válce, maloval výjevy z legií. Věnoval se krajinomalbě a figurativní malbě. Tvořil též plakáty, navrhoval známky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

306040. Fronta u Odkolků
Dražba ukončena:05.09.2020 20:06:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč