Jiří Franěk - Modré z nebe

Olej na sololitu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Franěk 80. Rám.

o autorovi: 1920 - 1991
Narodil se v Praze. Malíř, architekt, designér.

Jiří Franěk
20317. Modré z nebe
Dražba ukončena:30.05.2018 21:48:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč