Olej na plátně, 80x96 cm. Signováno vpravo dole Hájek. Olištováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1923 – 1999 Malíř. Studoval AVU v Praze u O. Nejedlého. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.