Jiří Hájek

305440. Krajina VELKÝ FROMÁT

popis: Olej na plátně, 80x96 cm. Signováno vpravo dole Hájek. Olištováno.

pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:04:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč