Jiří Jarolím - Loďky u pobřeží

Pastel, 41x61 cm. Signováno vpravo dole Jarolím 72. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

111177. Loďky u pobřeží
Dražba ukončena:04.02.2024 20:33:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč