Jiří Jarolím - Špony

Akryl na plátně, 70x61 cm. Signováno vpravo dole Jarolím 95. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

29743. Špony
Dražba ukončena:28.03.2019 18:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč