Jiří Jarolím - Vesmír

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Jarolím 80. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

48760. Vesmír
Dražba ukončena:27.08.2020 22:03:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč