Jiří Kolář, Rosenthal - Künstler platzteller

Porcelán, průměr 31 cm. 231/2000. Signováno vzadu Jiří Kolář, značeno Rosenthal.

o autorovi: 1914 - 2002
Narodil se v Protivíně. V malířství byl samoukem. Od roku 1980 žil v Paříži, kde byl vysoce ceněn. Ve své tvorbě experimentoval s různými formami koláže. Jeho koláže jsou založeny na dadaistickém principu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

Jiří Kolář, Rosenthal
64296. Künstler platzteller
Dražba ukončena:15.09.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč