Jiří Mádlo - Dívka s kotětem

Kombinovaná technika, 60x48 cm. Signováno vpravo dole J. Mádlo 79. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

Jiří Mádlo
21454. Dívka s kotětem
Dražba ukončena:28.06.2018 19:29:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč