Jiří Mádlo - Předjaří

Olej na plátně, 74x96 cm. Signováno vpravo dole J.Mádlo 1987. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

Jiří Mádlo
303374. Předjaří
Dražba ukončena:26.01.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč