Olej na plátně, 74x96 cm. Signováno vpravo dole J.Mádlo 1987. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1934 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.