Jiří Mádlo - Soubor 11 městských motivů

Litografie, od 16x27 do 7x18 cm, signováno vpravo dole J. Mádlo, 1x paspartováno, ostatní volné listy.

o autorovi: 1934 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

Jiří Mádlo
11126. Soubor 11 městských motivů
Dražba ukončena:14.06.2017 20:00:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 500 Kč