Litografie, od 16x27 do 7x18 cm, signováno vpravo dole J. Mádlo, 1x paspartováno, ostatní volné listy.
o autorovi: 1934 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.