Jiří Masný - Konvolut 2 prací - Proměny a Koncentrovaná myšlenka

Oleje na sololitu, 61x40 cm a 68x45 cm. Signovány Masný. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1960 – 2004

93681. Konvolut 2 prací - Proměny a Koncentrovaná myšlenka
Dražba ukončena:16.04.2023 20:14:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč