Jiří Masný - Konvolut 3 olejomaleb - Monument, Přitažlivost a Tok podzimu

Oleje na sololitu, od 31x31 cm do 35x40 cm. 2x signováno. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1960 – 2004

83025. Konvolut 3 olejomaleb - Monument, Přitažlivost a Tok podzimu
Dražba ukončena:28.08.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč