Jiří Masný - Odlehčené hmotnosti

Olej na překližce, 38x33 cm. Signováno vpravo dole Masný 92. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1960 – 2004

63385. Odlehčené hmotnosti
Dražba ukončena:08.08.2021 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.08.2021 15:32:47 4656