Jiří Salajka - Sprint

Olej na plátně, 54x48 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
69707. Sprint
Dražba ukončena:28.11.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč