Jiří Sopko - Změna IQ

Litografie, 70x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Sopko 1994. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1942
Malíř, kreslíř, sochař, scénograf, pedagog. Studoval na SOŠV v Praze a na AVU v Praze u J. Horníka a A. Pelce, odborná stáž v Port-en-Moussone ve Francii. Pracoval jako odborný asistent na AVU, později docent, profesor a rektor tamtéž. Je zařazován do České grotesky. Jeho obrazy se vyznačují charakteristickou barevností, použitím akrylových barev.

41819. Změna IQ
Dražba ukončena:12.03.2020 21:41:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč