Jiřina Hartingerová -  Podzimní krajina

Nejdelší strana: 122 cm

Art Protis, 80x122 cm. Signováno na štítku Hartingerová.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1941

114501. Podzimní krajina
Dražba ukončena:14.04.2024 20:20:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč