Jiřina Hartingerová - Slavnost léta

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole J. Hartingerová 06. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1941

81117. Slavnost léta
Dražba ukončena:27.07.2022 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč