Olej na plátně, 30x30 cm. Monogramováno vpravo dole JIN II Nerámováno.
o autorovi: 1983
Narodila se v Dačicích. Studovala na AVU v Praze u profesorů M. Knížáka M. Rittsteina a Z. Berana. Absolvovala dvě studijní stáže v Salzburku a Londýně. Ve své tvorbě zpracovává vzpomínky a asociace vztahující k jejímu dětství, pobytu v zahraničí a nebo veterinárnímu prostředí, které ji ovlivňuje. Své obrazy adjustuje do dřevěných konstrukcí, které malbám dodávají nový vnitřní rozměr a intimitu. 60 svých obrazů zapůjčila do filmu Martin a Venuše (2013, režie Chlumský) a navrhla ceny GRYF Supply Chain Award, které se předávají od roku 2008. Patří mezi uznávané současné autory. Na aukčním trhu s uměním se její díla vyskytují pouze ojediněle.