J.Konůpek, F.Kysela - Soubor 2 bibliofilií

1. Gobseck. Autor Honoré de Balzac. 4 dvoubarevnými dřevotisky a titulní vinětou vyzdobil Jan Konůpek. Štočky znehodnoceny. Vydal Arno Sáňka, Brno 1925 ve 200 ručně číslovaných výtiscích, tento má číslo 69.

Pozn.: Hřbet naprasklý.

2. Portugalské listy. Obsahuje 3 barevné litografie Františka Kysely. Vydal V.Neubert, Praha.

Pozn.: Vazba poškozena.

J.Konůpek, F.Kysela
44561. Soubor 2 bibliofilií
Dražba ukončena:14.05.2020 19:29:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč