1. Gobseck. Autor Honoré de Balzac. 4 dvoubarevnými dřevotisky a titulní vinětou vyzdobil Jan Konůpek. Štočky znehodnoceny. Vydal Arno Sáňka, Brno 1925 ve 200 ručně číslovaných výtiscích, tento má číslo 69.
Pozn.: Hřbet naprasklý.
2. Portugalské listy. Obsahuje 3 barevné litografie Františka Kysely. Vydal V.Neubert, Praha.
Pozn.: Vazba poškozena.