J.Liesler, F.Kobliha, H.Frank, F.Schmutzer, M.Bauer, A.Hofbauer, M.Hofrichter a další - Soubor 10 grafických listů

Různé grafické techniky, od 30x20 cm do 10x8 cm. 5x signováno, 4x signováno nečitelně, 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J.Liesler, F.Kobliha, H.Frank, F.Schmutzer, M.Bauer, A.Hofbauer, M.Hofrichter a další
44520. Soubor 10 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč