Olej na plátně, 48x58 cm. Signováno vpravo dole J. Eckardt. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1757-1832 Německý malíř, rytec a litograf.