Johann See? - Jezero v Alpách

Olej na plátně, 47x63 cm. Signováno vpravo dole J. See. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

Johann See?
88841. Jezero v Alpách
Dražba ukončena:25.01.2023 22:29:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč