Jonathan Swift, Vojtěch Kubašta - Konvolut 2 3D knih

Gulliver v Liliputu a Gulliver mezi obry. Nakreslil Vojtěch Kubašta. 50. léta 20. stol. Vydala Osveta, Martin.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jonathan Swift, Vojtěch Kubašta
60404. Konvolut 2 3D knih
Dražba ukončena:16.06.2021 21:53:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.06.2021 21:48:49 4656
500 Kč 19.05.2021 22:36:24 3045