Josef Vacke - Zřícenina

Olej na kartonu, 33x51 cm, signováno vpravo dole Jos. Vacke 26, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6392. Zřícenina
Dražba ukončena:30.11.2016 19:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč