Josef Antek - Dívčí akt

Sádra, výška 64 cm. Signováno J. Antek 1948.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Josef Antek
22899. Dívčí akt
Dražba ukončena:17.10.2018 18:29:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč