Josef Bíno - Chaloupky u rybníka

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

31118. Chaloupky u rybníka
Dražba ukončena:25.04.2019 18:47:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč