Olej na kartonu, 50x62 cm. Signováno vpravo dole J. Fiala. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.
o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč