Josef Fiala - Na houbách

Olej na kartonu, 50x62 cm. Signováno vpravo dole J. Fiala. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

33918. Na houbách
Dražba ukončena:27.06.2019 18:09:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč