Konečný Josef - Tatry

Olej na plátně, 77x66 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1989

60074. Tatry
Dražba ukončena:27.05.2021 21:14:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč