Josef Kosinka - Zátiší s lahví vína

Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vpravo dole Kosinka. Rám.

Josef Kosinka
23897. Zátiší s lahví vína
Dražba ukončena:01.11.2018 20:20:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč