Josef Král - Na řece

Olej na kartonu, 20x28 cm. Signováno vpravo dole J. Král. Rám.

o autorovi: 1877 -1944
Narozen v Rakovníku. Studoval na AVU v Praze u prof. Mařáka a Ottenfelda. Podnikl studijní cesty po Německu. Ve své tvorbě se věnoval hlavně námětům z přístavů, nádraží a lokomotiv.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400 000 Kč

17578. Na řece
Dražba ukončena:29.03.2018 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč