Olej na plátně, 49x43 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kropáč. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Kladně roku 1899. Studoval malbu u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurálním námětům, ornamentálním kompozicím a také restaurátorství.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.