Josef Kropáč - Akt černovlásky

Olej na plátně, 49x43 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kropáč. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kladně roku 1899. Studoval malbu u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurálním námětům, ornamentálním kompozicím a také restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

46195. Akt černovlásky
Dražba ukončena:24.06.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč