Josef Kubizňák - Pohled na Trosky

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole J. Kubižňák 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1909-1990

104461. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:08.10.2023 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč