Josef Liesler - Hruštičko, hruštičko čemu se to podobáš?

Litografie, 48x37 cm, signováno vpravo dole Liesler 84, paspartováno, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

3554. Hruštičko, hruštičko čemu se to podobáš?
Dražba ukončena:27.01.2016 19:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč