Josef Liesler - Amor a Psyché

Litografie, 32x24 cm, signováno vpravo dole tužkou Liesler, datováno 74, vlevo dole č. 29/200. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

95823. Amor a Psyché
Dražba ukončena:28.05.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč