Josef Liesler - Apulei: Amor a Psyché

Kombinovaná technika - tisk, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Liesler 74. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

39337. Apulei: Amor a Psyché
Dražba ukončena:15.01.2020 22:26:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč