Josef Liesler

46039. Černá maska

popis: Litografie, 18x16 cm. Signováno vpravo dole Liesler 93. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 10.06.2020 22:06:51

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč