Josef Liesler - Dürerův oltář srdce

Nejdelší strana: 43 cm

Litografie, autorský tisk, 29x24 cm. Signováno pravo dole Liesler 81. Vzadu autorský přípis. Volný list.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

104889. Dürerův oltář srdce
Dražba ukončena:29.10.2023 20:22:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč