Josef Liesler - Hamlet

Litografie, 54x38 cm, signováno vprav o dole Liesler 65, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

13515. Hamlet
Dražba ukončena:25.10.2017 20:00:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč