Josef Liesler

41589. Kompozice

popis: Lept, 49x32 cm. Signováno vpravo dole Liesler. Rám, sklo.

Pozn: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.050.000 Kč.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:17:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 900 Kč

900 Kč 14.02.2020 14:01:22 4469
800 Kč 13.02.2020 20:55:17 3169